Mobile Marketing Services

Mobil Pazarlama

Her gün yeni kanallar ve platformlar ortaya çıkıyor ve mobil cihazlar güçlü bir yol izliyor.

Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı sürekli olarak artıyor ve PC kullanıcılarından çok daha fazla, bu yüzden bu kanalın izleyicisine ulaşma olanağı ihmal edilmemelidir. Mobil pazarlama, her zaman, her yerde hedef kitleye ulaşma imkânı veren bir mobil ekranda kolayca gözden kaçırabilen standart afiş reklamın ötesine geçen daha güçlü kullanıcı deneyimleri yaratır.

Mobil pazarlama, kullanıcılarla daha kişisel bir düzeyde etkileşim kurmak için geniş bir fırsat yelpazesi sunmaktadır. Bugün, yalnızca yaş, cinsiyet ve konuma değil, ilgi alanlarına ve mobil tarama verilerine ve belirli bir hedef kitleye ulaşma imkanı veren diğer faktörlere, belirli bir kitle profiline göre çok daha spesifik bir kitleye hitap edebiliyoruz .

Web siteleri geliştiren uzmanlarımız, uygulama hizmetlerimiz bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için uyarlanmıştır. Önde gelen bir mobil pazarlama profesyoneli ekibi olarak, stratejik anahat, kitleyi profilleme, kampanya tasarımı ve geliştirmeden sağlama ve raporlamaya kadar tüm mobil kampanyalarınızı yönetebiliriz.

41%

Mesajlaşma Oranı Artış Oranı

21%

Sayfa Nişan Hızı Artışı

+80k

Ortalama Sayfa Görüntüleme Sayısı

180k

İndirme

We provide a bespoke analysis of your mobile marketing strategy tailored to meet business needs. Don’t miss out on a huge business opportunity – go mobile!

Mobile First Design

We ensure a great browsing experience for all users with focused efforts on mobile and desktop.

Accurate Targeting

We know the potential for mobile marketing for business success that's why our mobile campaigns are based on accurate targeting.

SMS Campaings

We use a cross-channel approach that integrates various mobile channels including SMS mobile marketing campaigns.

Our case studies

See all projects

Tell us about your project

Let us help you get your business online and grow it with passion

Contact us and we will provide a Mobile Marketing strategy that will bring significant returns on investment.

Testimonials

See all testimonials