Dijital Dünya'ya Açılan Kapınız..

Mehmet Akif Ersoy Mah.
2133. Sokak No:9 D:10
Beylikdüzü / İSTANBUL

+90 (531) 776 6228
+90 (531) 942 9235
[email protected]

Çalışma Saatlerimiz
9.00 - 19.00
Pazar Günleri Kapalı

images

Google Dijital Pazarlama Sertifikası

Gelişen teknoloji ile beraberinde artan bant genişlikleri ve çoğalan mobil cihazlar, yaşam biçimimizi değiştirmekle birlikte alışveriş ve satın alma alışkanlılarımızı da tümüyle etkiledi. Dijital pazarlama, bir firmanın veya markanın dijital ortamdaki pazarlama sürecin hep yanındayız.

images

Google Adwords Sertifikası

Adwords Arama Ağı Reklamcılığı veya Görüntülü Arama Ağı Reklamcılığı ile sayfanızın doğru hedef kitlesine ulaşmasına, işinizi büyütmenize ve satışlarınızı arttırmanıza yardımcı oluyoruz. Eğer sizde işinizi bu büyük dijital dünyaya taşımak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

images

Google Analytics Sertifikası

Google Analytics ile sizde web sayfalarınızı kimlerin ziyaret ettiğini en çok neleri aradıklarını ve ortalama ne kadar süre geçirdikleri bunun yanında Ülke, Şehir, Bölge, Yaş, Cinsiyet, Sayfanızı ziyaret eden kullanıcıların kullandıkları cihaz bilgisine kadar size rapor edebiliriz.

ACADEMY MEDYA OLARAK NELER YAPTIK ?

Hayata geçirilen her proje tamamı ile piyasanın ve sektörlerin ihtiyacı doğrultusunda ortaya çıkmıştır. Bu projeler Kurum ve Kuruluşlara özel projeler olmakla beraber, hazır çözümler de sunmaktayız.

SİZİN İÇİN NE YAPABİLİRİZ ?

İletişim